Garanti ve İade Şartları

İade Koşulları

Unutulmamalıdır ki, “Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemeleri, sağlık ürünleri, gıda ürünleri vb gibi ürünlere ilişkin sözleşmeler” cayma hakkı kapsamı dışındadır.

1 - Depom.net üzerinden satın aldığınız ürünü teslim aldıktan 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

2 - İade etmek istediğiniz ürününüzü orijinal kutusunda, paket içeriği tam ve hasarsız bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.

3 - Kullanılmış, giyilmiş, paketi açılmış, ezilmiş, yırtılmış, etiketi sökülmüş, zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4 - Kullanım Süresi (Raf Ömrü) kısıtlı ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

5 - Kişiselleştirilmiş (kişisel resimli baskı, yazılı, logolu) ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. 

6 - Mayo, çorap, iç çamaşırları gibi Hijyenik ve baskı işlemi yapılmış özellikli durumlara sahip olan ürünlerimizin değişim ve iadesi kesinlikle kabul edilememektedir.

7 - Elektronik malzemelerin deneme-yanılma yöntemiyle kullanılmasını önlemek amacıyla, iadesi yapılamamaktadır.

9 - Kişisel bakım veya hijyenik kullanım amacı taşıyan ürünlerin (sağlık ürünleri, pişirme grubu vb.) nitelikleri gereği sonraki kullanıcıların kullanımına sunulmaları ciddi sağlık problemleri yaratma riski taşıdığından bu ürünlerle ilgili iade ve değişim yapılamamaktadır.

9 - CD, DVD, Kartuş vb. ürünlerde ambalajın veya etiketin açılması durumunda iade ve değişim yapılmamaktadır.

İade Süreci

1 - İade edeceğiniz ürününüzü, sitemize üye girişi yaptıktan sonra ’’Siparişlerim’’ sekmesinden iade etmek istediğiniz siparişinizdeki ’’İade Et’’ butonu ile iade sürecini başlatabilirsiniz.

2 - ’’İade Et’’ butonu siparişinizin size teslim edildiği andan itibaren 14 boyunca aktif olacaktır. İade süresi geçmiş taleplerinizin iadesi kabul edilmemektedir.

3 - Faturanızın arka bölümünde yer alan iade formunu doldurarak paketinizi en yakın Sürat Kargo şubesine teslim edebilir veya adresinizden alımı için Sürat kargodan kurye talep edebilirsiniz. (Paketinizin 14 gün içinde herhangi bir nedenden dolayı kargoya teslim edilmemesi durumunda Depom.net sorumlu değildir.)

İade Kargo Ücreti

İade etmek istediğiniz ürünü Sürat Kargo 1221450557 cari kodunu belirterek ücretsiz gönderebilirsiniz.

Farklı bir kargo şirketi ile göndermek isterseniz, ''Gönderen Ödemeli'' olarak ürünü bize gönderebilirsiniz.

Cari kodu bildirilmeden veya farklı kargo firması ile gönderim yapıldığı takdirde mutlaka gönderici ödemeli gönderilmelidir. Bu gibi durumlarda kargo kabul edilmez ve kargo tarafınıza tekrar dönüş yapar.

İade Adresi ve Müşteri Kodu

Sürat Kargo Cari Kodu : 1221450557
Adres : Şeker Mah. 1409 Sok. Golden Life Sitesi No.3/5 Eryaman - Etimesgut / ANKARA
Geri Ödeme

1 - İade süreciniz ürün yada ürünlerinizin depomuza ulaştığı andan itibaren başlar ve  5 iş günü içerisinde tamamlanır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

2 - Havale / Eft ödeme yöntemi ile yapılan alışverişlerde faturanızın arkasında bulunan iade formunda bildirmiş olduğunuz banka hesabınıza iade ücretiniz gönderilir.

İade Talebinizle İlgili Alacağınız E-posta ve Bildirimler

İade Talebiniz Alındı : İade olarak gönderdiğiniz ürünler depomuza giriş yapıldığı anda tarafınıza gönderilmektedir.

Kısmı İade Edildi : Siparişinizdeki ürünlerin bir bölümünü iade ettiğinizde tarafınıza gönderilmektedir.

İade Edildi : Siparişinizdeki tüm ürünleri iade ettiğinizde tarafınıza gönderilmektedir.

Değişim

Depom.net’de değişim yapılmamaktadır. Böyle bir isteğiniz olursa ürünü iade ettikten sonra lütfen yeni sipariş oluşturunuz.

Ek Bilgiler

Eğer faturanız bir kurum adına kesilmişse iade faturası kesmeniz gerekmektedir. 
Kurumsal siparişlerde iade faturası olmadan iadenizi kabul edemiyoruz.
Hediye Kartları, bakım ürünleri iade kapsamına girmemektedir.
 
İptal Koşulları

1 - Siparişinizi, sitemize üye girişi yaptıktan sonra ’’Mesajlarım’’ bölümünden sipariş numaranızı belirterek iptal edebilirsiniz. İade ücretiniz 5 iş günü içinde ödeme seçeneğinize göre geri ödenir. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

2 - Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Talebiniz üzerine siparişinizin aksiyon durumu belirlenir.

3 - Depom.net online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise kargoya teslim süresi tamamlanmış, ürün kargoya verilmemiş ise 48 saat (2 iş günü) içerisinde ücret iadeniz ödeme seçeneğinize göre iade edilir. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır