Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Politikası
 
Depom.Net  / Gizlilik Politikası
 

Bu Gizlilik Politikası belgesinde Depom.Net Markaj Grup İnternet Teknolojileri www.depom.net olarak geçecektir.
 
1- www.depom.net sitemizden üye olarak tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
 
2- www.depom.net üyelik işlemleri sırasından kullanıcılardan isim, soyad, kendi oluşturduğunuz şifreniz, mail bilgileriniz ve satın aldığınız ürünleri kolay bir şekilde size yollayabilmemiz için adres bilgileriniz alınmaktadır. Üye olma aşamasında gizlilik politikamızı kabul etmeniz gerekmektedir.    
 
3- www.depom.net üyelerimiz BANA ÖZEL bölümünden kişisel bilgi ve adreslerini istediği zaman değiştirebilir veya silebilirler.
 
4- Üye olan veya üye olmayan herkes dilediği zaman Canlı Destek ile iletişime geçebilirler.
 
5- www.depom.net, müşterilerine ve ziyaretçilerine ait bilgileri, üçüncü kişi ve kurumlara vermemeyi taahhüt eder. Sadece ürünleri adresinize teslim edebilmek için bu bilgilere ihtiyaç duyar. Herhangi bir hukuksal soruşturma durumunda ise makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler, sadece ilgili makama verilecektir.
 
6- Kayıtlı müşteri bilgileri sadece müşterinin kendisi ile ilgili işlemlerde kullanılır. www.depom.net tarafından gönderilebilecek duyuru/bilgilendirme maillerinin gönderimi, müşterinin onayı doğrultusunda yapılır.
 
7- Müşteri / ziyaretçiler ile www.depom.net arasındaki iletişimin güvenliği, 256 bit şifreli koruma sağlayan SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. Şifrelemenin aktif olduğunu, Üye olma ve ödeme sayfasında, internet tarayıcınızın alt veya üst kısmında görebileceğiniz bir kilit veya anahtar simgesinden ve adres satırının "https://" ile başlamasından anlayabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır