Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo Hakkında
 
Siparişim elime ne zaman ulaşır?


www.depom.net sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra Ankara içine en geç 1 iş günü, Ankara dışına en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.


Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 16:00 'dan sonra verilen siparişler, ertesi gün, cumartesi 11.00'den sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.


Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kargo Ücretleri

Kargo ücretini sipariş esnasında sepet tutarınızda görebilirsiniz. Kargo ücretimiz sabit olup kesinlikle kapıda ekstra bir ücret ödemeyiniz aksi bir durumda lütfen bizim ile iletişime geçiniz.
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır