XML BayiliğiÖN BAŞVURU İÇİN
0.530 427 71 89 ( WHATSAPP ) veya bayi@depom.net

DEPOM.NET XML ve DROPSHOPING BAYİLİĞİ

 

İnternet sitemizdeki tüm ürünlere veya kategori bazlı ürünlere sahip olmak ve sizde kendi siteniz veya pazaryerleri üzerinden satış yaparak ek gelir sahibi olmak istiyorsanız bir kaç adımda bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

DEPOM.NET XML ve DROPSHOPING paketlerini aşağıda inceleyebilir aklınıza takılan tüm sorularınızın cevapları için bayi@depom.net mailadresine veya 0.530 427 71 89 numaralı Bayi Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
 

PAKETLERİMİZ;
 

DEPOM.NET XML Bayiliği bir kaç paketten oluşmaktadır, kendinize uygun paketi seçerek satışa başlayabilirsiniz. 
 

D-SMALL XML Paketi; İstediğiniz kategori veya kategorileri seçerek kendi internet sitenize entegre ederek iskontolu bayi fiyatlarından kredi kartı veya havale yolu ile satın alarak ister internet sitenizde ister entegratör yazılımı sayesinde pazaryerlerinde satış yapabilirsiniz.
 


D-BOX XML Paketi; İster seçtiğiniz, ister tüm kategorileri ve ürünleri iskontolu bayi fiyatlarından alarak kendi internet sitenizde veya entegratör yazılımı kullanarak pazaryerlerinde satış imkanı.
 

D-FULL XML Paketi; Bir internet siteniz yok ise veya ürünleri pazaryerlerine nasıl aktarabilirim diye düşünmenize gerek yok DEPOM.NET ile D-FULL XML paketini alarak hem internet sitesine sahip olabilir hemde ürünlerinizi kolayca Pazaryerlerine gönderimini sağlayarak satışına başlayabilirsiniz.
 

D-FULL XML Paketi; alan adı + hosting + e-ticaret sitesi + 3 pazaryerine entegrasyon + 1 yıllık yazılım desteği + XML ve Dropshipping desteği içermektedir.
 


ÖN BAŞVURU İÇİN;
 

Aşağıdaki sizden istenilen bilgileri bayi@depom.net adresine göndererek işlemlerinizi başlatabilirsiniz, talebiniz ve evraklarınız incelendikten sonra müşteri danışmanınız sizlere geri dönüş sağlayarak yardımcı olacaktır.


NOT : MAIL KONU BAŞLIĞINA XML BAYİ BAŞVURU yazılmalıdır.
 

Bireysel ise,
 

- İsim Soyisim
- Telefon
- E-mail
- İnternet site adresiniz. ( Varsa )
- Pazaryeri mağaza adlarınız. ( Varsa )
- Hangi kategorileri talep ediyorsunuz.
- Hangi paketimizi tercih ediyorsunuz.
 

Kurumsal ise,
 

- Firma Ünvanı
- Firma Adresi
- Firma Telefonu
- Firma E-Mail
- Vergi Dairesi ve Vergi Numarası
- Vergi Levhası ( JPG, PNG veya PDF olarak )
- Yetkili İsim Soyisim
- Yetkili Gsm Telefon
- İnternet site adresiniz. ( Varsa )
- Pazaryeri mağaza adlarınız. ( Varsa )
- Hangi kategorileri talep ediyorsunuz.
- Hangi paketimizi tercih ediyorsunuz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır